| Octavian94 a întrebat:

Ce credeti despre apocalipsa?

Răspuns Câştigător
| cryna a răspuns:

O data si o data va fi!

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Hello!
am vazut cu totii stirile in care spunea ca in 2012 va fi apocalipsa.eu cred ca pana la urma o sa se intampla un fenomen, dar nu o sa se sfarseasca lumea.

| NoNameJunior a răspuns (pentru NoNameJunior):

*O sa se intample.

| 이벨 a răspuns:

Se apropie...

| DanuTzCarbon a răspuns:

Apocalipsa stiu ca vine din religie deocamdata.
Ce e sigur: Sfarsitul lumii nu va veni deoarece: Sfarsitul lumii trebuie sa vina cand nimeni nu se asteapta, deci acum nu prea are cum happy Asta stiu de la ora de relegie, unde am luat un 10 big grin

| Mindreader13 a răspuns:

Rezultatul plictiselii. nu va veni curand. va fi ceva cu totul diferit. sau nu va fi nimic happy

| FuLGuLeTzZ a răspuns:

Eu cred ca apocalipsa se va intampla din cauza soarelui. ca nu o sa mai incalzeasca. adica va ingheta...parerea mea.

| Andrei3217 a răspuns:

Buna,Octavian94,
va fi dar nu se stie cand...nu crede stirile ei nu stiu cad e numai Dumnezeu stie