| AvalohAlyn a întrebat:

Ce credeți despre fenomenul O.Z.N? Ne-au vizitat până acum extratereștrii? Credeți că mai există planete că Terra în Univers?
Credeți că extratereștrii vor lua contact cu noi sau au luat deja?
Ce credeți strict despre O Z N?
Fără prostii gen că sunt demoni.
E foarte posibil sa existe și alte civilizații inteligente in Univers.

Răspuns Câştigător
| Dandinelle a răspuns:

Din toate filmuletele cu "disclosure" de-ale CIA si altele iese ca: ba am fost vizitati, ba tehnologie a fost imprumutata, ba suntem in contact cu ei chiar si fizic. Fostul ministru al apararii din Canada povestea despre diferite rase.
Cred ca au luat deja contact cu noi dar nu la nivelul fizic la care toti ne asteptam.
Pana la urma fiecare crede ce vrea, la fel si cum poti crede sau nu in Dumnezeu.

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Categoric, ei există mai mult ca sigur, doar primitivii nu au auzit de aceștia sau le neagă existența, și totodată intrarea în contact cu noi. Avem primitivi pe aici laughing?

| Theo94 a răspuns:

Obiect zburator neidentificat, asta inseamna ozn, daca nu sti ce este nu inseamna ca este extraterestru, cred ca exista viata extraterestra, de la microbi pana la civilizatii avansate, dar sunt extrem de departe.

| Teffan a răspuns:

Nu ne-a vizitat niciun extraterestru și personal nu cred în existenta vieții extraterestre.

| Raimondo99 a răspuns:

Universul e prea mare ca sa nu fie nimic acolo, cred ca exista si poate chiar au trecut pe Terra, si ozn se numesc si avioanele/dronele in general aparate zburatoare care nu sunt indentificate