| denis_7046 a întrebat:

ce credeti? in 2012 va veni sfarsituu lumii la stiri o zis ca 2013 nici nu mai exista deci

Răspuns Câştigător
| ooLaviii a răspuns:

Nuulaughing meteoritul care trebuia sa loveasca Pamantul ne-a ocolitlaughing Idiotii aceea au gresit calcule si au speriat toti prostii de pe Pamant(Nu ma refeream la tine). Succes. Funditssa?batting eyelashes

24 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Te rog frumos! In 2013, a zis piticul ca vor creste salariile bugetarilor si pensiile! Nu ma dezamagi si lasa-ma sa apuc si eu macar o luna-doua de minune!

| mgtow a răspuns:

Asteapta sa vezi ce se va intampla ca si inainte au fost destule sfarsituri ale lumii, noi suntem de abia la inceputul unui sfarsit se vede criza financiara, dezastre naturale, etc.

| Inferno a răspuns:

Esti cu capul fetito.

| Esperança a răspuns:

In primul rand la tv a zis ca nu exista 13.13. 2013, nu ca nu mai exista anul 2013. in al doilea rand, nu e important cat traim, ci cum!

| aliceinchains a răspuns:

Oare de ce credeti ca orbii in toate prostiile si porcariile, nu pot sa-mi explic.

| Wehrmacht a răspuns:

Noooooaaaa,frate,sucul meu expira in 2013 deci...nu are cum.

| AndutzaAndu a răspuns:

Reporterii curului, si in 2000 au zis ca vine sfarsitul lumii si totusi ne aflam la sfarsitul anului 2011. laughing

| ღAnonimღ a răspuns:

Normal ca in 2012 o sa vina sfarsitul lumii! asa cum a venit si in 2000, i in 2008, si in 2009 si.ieri la ora 23.
sf lumii va veni cand Dumnezeu va vrea sa explodeze soarele

| adisuper a răspuns:

Probabil nu va veni nimic

| andrei38 a răspuns:

No ete adavarat nimica. Io anul trecut cand meram cu trenul spre pitesti auzit niste oameni. spuneau ca no sa fie nimica rau.Io uno no cred nimicara nin toate chestiile ista. Sper ca ti-o fui de folos. Fonda?

| IngerAlb a răspuns:

Prostii oh go on
s`a zis ca in 1990 murim si iata-ne.Suntem vii

| giuly a răspuns:

Ce freza jm3kera ai, bo$$!

| Omulrational a răspuns:

Da o sa fie, iti recomand sa te sinucizi de acum...

| Ofiintă a răspuns:

Deci pana la urma stai linistit ca se va mai schimba de x-ori...

| TheBlackCrystal a răspuns:

Daca tu mai crezi in cospiratii din astea e grav de tine.Nu vreau sa te jignesc dar nimeni nu stie cand vine sfatsitul lumii. De fapt dupa spusele alora noi nu am mai fi existat acum ca cica ieri ar fi fost sfarsitul, cica ar mai fi fost si in aprilie pe 4 parca daci da aici iti dai seama cat de mult mint aceia. FUNDA?!

| Skiipper a răspuns:

Eu sincer nu cred...dar vom vedea...ce o fi o fi

| zozole12 a răspuns:

Nu, nu vine. in Biblie scrie destul de clar ca nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii. astia de la tv spun niste tampenii mai mari ca ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestiile cu sfarsitul lumi sunt doar aberatii care se bazeaza pe prezicerile maiasilor care de asemenea sunt complet lipsite de logica.

| Elsiane a răspuns:

Aiurea, parcă mai ieri zicea de un meteorit (am citit pe internet) că o să lovească Pământul, dar l-a ocolit. Minciuni gogonate, dacă citești printr-un ziar sau pe internet închide ziarul sau pagina de internet că nu-i adevărat. Numai Dumnezeu poate spune când va veni sfârșitul lumii.

| MisterCMD a răspuns:

Daca in 2012 incepe al 3 lea razboi mondial e posibil dar eu am o varianta mai buna...
sfarsitul lumii vine in momentul cand acesta va veni.
nimeni nu va sti cand va veni sfarsitul.
eu cred ca o sa fie atatea alarme false incat oamenii vor crede ca sfarsitul nu mai vine curand si o sa aiba surpriza ca exact atunci sa fie sfarsitul

| chipicao2 a răspuns:

Am citit intr-o revista ca in 2012 vine sfarsitul lumii si tot in aceeasi revista am citit ca in 2014 o sa fie nu stiu eu ce criza...laughing deci. aiureaoh go on tongue

| Petruţa98 a răspuns:

laughing ce chestie... oricum au fost multe asfel de "preziceri " a sfarsitului lumi au spsu ca pe 21 mai se va intmpla o catastrofa (nu sa intmplat ) au spus ca pe 11. 11. 2011 va veni sfarsitul lumi ( nu a venit ) marerea mea este ca nimeni nici o data nu o sa stie cand va veni sfrsitul lumi... singurul care va decide asta este Dumnezeu

| alex942 a răspuns:

Daca te iei dupa savanti pana acum ar fi trebuie sa murim de 10 15 ori deci nu cred ca va veni in 2012 poate peste cativa mii de ani

| KidzzzAww a răspuns:

Neah, tâmpenii.
Adică na, şi în 2002 se zicea ca o să fie sfârşitu lumii şi uite ca încă trăiesc. Sau aşa şi în 2010.
Cine ştie dacă Dumnezeu va vrea poate că nu vom mai exista.
Totuşi mi se pare o tâmpenie.