| RAY a întrebat:

Ce curiozități ati mai aflat științifice?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca teiul nu face bine la barbati smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică femeia nu e sămânța răului, ci răul în persoană. big grin

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asta e ceea ce cred eu, dar nu doar femeile, ceilalți sunt iadul pentru mine, nu e ceva științific cea ca cred eu, nu asa funcționează stiinta, ca eu cred in evolutie, nu cred, consider ca sunt dovezi dar inca nu stim totul

| NoisyLight a răspuns:

Prin aranjarea unor magneți folosind metodele lui Halbach, poți multiplica de câteva ori puterea acestora.

| RAY explică (pentru NoisyLight):

Magneti aia pot da curent, nu?

| NoisyLight a răspuns (pentru RAY):

Da, pot da curent.

| RAY explică (pentru NoisyLight):

Wow se poate mai multa energie, asta poate schimba totul, masini electrice care o sa poate circula mai mult