| RAY a întrebat:

Ce curiozitati stiintifice aveti? ca sunt curios

10 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Daca pe planetele nelocuite, a existat viata chiar si mai inainte de a fi pamantul(Terra).

| mentholinks a răspuns:

De ce materia se simte solida cand particulele care o compun se misca si se invart ca dracu?

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Ce gust are planeta Jupiter?

| RAY explică (pentru Yee):

De hidrogen metalic lichid

| Yee a răspuns (pentru RAY):

P.S. Am uitat sa te intreb ce inseamna fraza de la poza ta de profil.
Yeeeeeee

| RAY explică (pentru Yee):

E imnul national al germaniei, se poate intelege si ca Germania peste tot in lume si Germania deasupra tuturor in lume

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru RAY):

Ha, ai dracu nemti laughing. Dar, trebuie sa recunoastem, sunt buni.

| Andrei144 a răspuns:

Ce zici de un pendul? Adică dc acesta nu își pierde inerția prin frecare la rulment

| maxim60 a răspuns:

Groapa mareanelor...