| anonim_4396 a întrebat:

Ce dezastre poate aduce,, Bomba nucleara naturala" din Marea Neagra asupra Romaniei? :-s Dau funda + vot love struckbig grin!

Răspuns Câştigător
| gigel68 a răspuns:

Te referi la hidrogenul sulfurat? e foarte toxic, extrem de inflamabil, in concentratie mare "nu are" miros si omoara in cateva secunde.
parerea mea e ca nu aduce nici un dezastru... e singurul lucru care ar putea salva Romania.

2 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

Din cate-mi amintesc, nostradamus a prezis ceva despre h2s pe marea neagra... un scenariu apocaliptic?

| gigel68 a răspuns:

Sper sa o salveze pe toata, nu doar partea de langa mare.