| AvalohAlyn a întrebat:

Ce e gratis in lumea asta? De ce nu e nimic gratis?

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Paiele pentru suc de la Mcdonald `s

| Donsavas a răspuns:

Sunt foarte multe lucruri gratuite de care te poti bucura. Extrem de multe. Mâncarea din pomi,aerul din parc,senzația de mers in picioarele goale,relaxarea de la dus,priveliștea anumitor locuri,cântarul animalelor,mișcarea, discuțiile cu oamenii, înotul in anumite zone, gesturi și complimente oferite si primite, amintiri din capul tau de care te bucuri sau le ai îngropat în subconștient...sunt multe lucruri la care ai acces dar de care nu esti constient sau informat inca. Si sunt gratuite o grămadă. Lumea nu este doar ce se afla in capul nostru. Pământul acesta pe care stam este mai mare si mai bogat decat am apucat noi sa l vedem.

| Crackman a răspuns:

Daca ar fi ceva gratis. lumea ar fi mai buna.
Spre exemplu iubirea adevarata este gratis.

| Theo94 a răspuns:

Aerul, lumina soarelui.

| KorePandorica a răspuns:

Împrumutatul cărților de la bibliotecă, cel puțin în orașul meu e gratis.