| Fificici55 a întrebat:

Ce este de fapt viata?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un puzzele cu multe piese, totul e sa stii sa unesti piesele de puzzele in mod corect, prin asta vei gasi starea de calm si normalitate, o calatorie cu multe experiente

| T0T a răspuns:

Posibilitatea de a lupta pentru supraviețuire și de a o menține(viața), iar în cazul nostru, posibilitatea de a lua decizii în funcție de condițiile pe care le avem.

| GoldenZenith a răspuns:

Un șir de evenimente plăcute sau mai puțin plăcute, prin care ești obligat să treci. A huge bullsh*t.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintr-o alta perspectiva, tu= viata viata= tu

| JustBlackNoGrey a răspuns:

O sansa pentru a putea face diferenta in lume

| Tyberiu2000 a răspuns:

Viața este perioada de timp, de la naștere, până la moartea unui organism