| AvalohAlyn a întrebat:

Ce faci când nu mai vrei să trăiești? Sau mai bine zis nu mai ai nicio bucurie în viața?

12 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Citesti din Bibliewinking. Hai ca nu au murit activitatile pe pamantul asta, ele te asteapta sa te apuci de ele happy!

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Citesc cand am timp si simt asta. Traducere? Hmm... de aici?

https://biblia.resursecrestine.ro

http://www.bibliaortodoxa.ro

| SilentRain a răspuns:

Mă chinui sa exist și încearc sa fiu realistă

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Am avut de multe ori „sentimentele" astea. Dar uite că sunt aici, scriind acest răspuns.
Hai, capul sus, vei reuși! Știu că poți! happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi rămâne decât să sper la mai bine și să continui să mă rog. Societatea are nevoie de o persoană deosebită ca tine, așa că ai de ce să trăiești! happy

| Helper07 a răspuns:

Nu mai trai pentru tine ci pentru altii. Mai urmeaza si tu sfaturile nu pune intrebari de parca nu-ti raspunde nimeni la ele.