| Dalmore a întrebat:

Ce înseamnă daca ai dejavu-uri foarte des?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imi poti spune si cum se manifesta aceste dejavu-uri?

| Dalmore explică (pentru RAY):

Pur și simplu câteva secunde in care totul mi se pare foarte familiar, ca și cum s-ar întâmpla a doua oară, dar eu primele dați mi le amintesc ca pe niste vise pe care le-am avut cu câteva luni in urma.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Si eu mai observ asta, asta pentru ca repet acelasi lucruri

| sierra1 a răspuns:

Retrăiești

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Ar putea fi vorba de o reincarnare?
Sau ceva din ce am visat si nu ne mai aducem aminte?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oare ce-ai fost in viața anterioară?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Iubitul tau happy nu stiu sincer, cred ca o persoana foarte rea si rasist un fel de hitler sau o punga biodegadabrila. da stiu ca in viata asta trebuie sa fiu mai iubaret mai sociabil ca sa ard karma din viata anterioara, nu intamplator am fost discriminat de mic si marginalizat asta se intampla si in prezent cateodata din cauza societatii rasiste si idioate. dar stiu ca daca devin un om mai bun de cat am fost si mai iubaret si sociabil si iubaret si respectos cu propria mama am indeplinit cerintele acestei vieti si am ars si karma dintr o viata anterioara nu stiu da am impresia ca am trait multe vieti si asta e penultima sau ultima depinde de mine daca ma voi sinucide sau nu in aceasta viata, ramane de vazut. Stiu ca intr o alta viata mi am donat organele e foarte bizar si infricosator pentru ca si in viata asta imi doresc la fel ca sa scap de depresie ori ca sa ii donez lui maicamea un rinichi fiindca are cancer deci ceva, ceva se leaga viata asta cu una traita anterior.

| Bizon95 a răspuns:

Inseamna un glitch in The Matrix
https://www.youtube.com/watch?v=z_KmNZNT5xw
poate esti urmatorul Neo :D

Răspuns utilizator avertizat
| Sonia822 a răspuns:

Inseamna ca ai vazut multe filme, ai imaginatie bogata, dar si `ceva` la cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idk si eu am foarte des

| Feitan a răspuns:

Nimic, dar daca simti nevoia sa ii dai o insemnatate du-te la babe ca iti inventeaza ele o explicatie.

| Dalmore explică (pentru Feitan):

Mi se pare ciudat că mi se intampla foarte des in timp ce alte persoane nu au simțit așa ceva niciodată.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

Și eu am câte-un dejavu. Lasă... o însemna ceva rolling on the floor bine ca avem, ar vrea alții să aibă norocul nostru =)

| MihaiMih2000 a răspuns:

Am avut si eu la o vreme, deci o sa-ti mearga bine in viatahee hee