| RainOfColors a întrebat:

Ce inseamna daca te uiti la ceas la ora 00.00? Mi s-a intamplat doua zile la rand si mi se pare ceva... dubios. Nu sunt superstitioasa in general, dar sunt curioasa.big grin

20 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Nimic!

| RainOfColors explică:

Nu cred in superstitii, dar eram curioasa sa stiu ce ar insemna.big grin

| RainOfColors explică:

Din nou crying

| Saya a răspuns:

Inseamna ca ai mai apucat o zi

Btw eu mereu la 3.33laughing

| Adry05 a răspuns:

Este in regula. Eu am prins vreo 5 nopti la rand ora 01:01, si prindeam numa ore d-astea de atunci. Dar nu le-am luat in seama (Desi incepuse sa ma ingrijoreze) si n-am mai prins. Deci stai linistita.
P.S. la ora fixa insemna ca te iubeste smug

| elenutza27 a răspuns:

Inseamna ca o sa fii impreuna cu baiatul sau fata pe care il/ o placi

| BeastMaster a răspuns:

Nu inseamna nimic..asa si eu..nu doar doua zile ci o iarna intreaga ma uitam zilnic la ceas la ora 22:22 si la 01:11.si nu are ce sa ti se para dubios doar dupa doua zile poate dupa doi ani poti sa te duci la doctorul psihiatru.

| betsy a răspuns (pentru BeastMaster):

Sunt de acord că nu înseamnă nimic...Dar ce naiba să îţi facă psihiatrul dacă te uiţi la ceas la 00:00?laughing Să lipească un autocolant pe care scrie "1" pe ecranul ceasului electronic? Şi când revine pacientul peste alţi doi ani plângându-se că vede mereu ora 00:01 să îi lipească unul cu "2"?

| BeastMaster a răspuns (pentru betsy):

Se duce la psihiatru cu motivul ca are o obsesie ciudata fata de ora aia dar nu stiu ce ar putea sa ii faca...ori ce ai spus tu ori ii da somnifere.

| RAY a răspuns:

Ca ai intrat intr-o noua zi ce ar putea sa insemne altceva, asa va plac basmele cu aiureli de tot felul, in loc sa te uiti la ora 00.00 mai bine ai citi o carte sa vezi ce bine dormi

Răspuns utilizator avertizat
| Fuchii a răspuns:

: )nu se întâmplă nimic și eu aveam impresia asta...

| AndaluziaM a răspuns:

Nui nimic decat pura coincidenta

| KamyGirl a răspuns:

Se zice ca cineva se gandeste la tine :-) sau sunt unele prostii, gen vei fi bantuit in acea noapte laughing dar nu e adevarat laughing

| frankyminune a răspuns:

Este ceasul tau biologic, subconstientul omului este atat de puternic incat nici nu ne putem imagina.te-ai uitat vreodata in oglinda sa te intrebi cine esti tu? este greu de explicat....este exact ca problema oului si gainii, care a fost primul?

| HoriaSlk a răspuns:

Mai termina cu prostiile! Nu inseamna nimic, e o pura coincidenta!