| Filozoful a întrebat:

Ce locuri bantuite stiti din romania?

Răspuns Câştigător
| mentalica a răspuns:

Mintea omului (a filosofilor in mod deosebit).

12 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

De ce? Vrei sa le vizitezi? Mai bine cauta o Biserica.

| DorelSudoru a răspuns:

Depinde ce vrei tu...
@Lemonshu Daca esti tu asa religios ce treaba ai cu alti...
Si faimoas replica insa zisa ironic "Iarta-l domane ca nu stie ce face"

| carpediem a răspuns:

Guvernul Boc.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Eudevil!

Aaaa... Pai este o casa derapanata aproape de mine unde a stat cineva, dar acum este un nene' care mai trece pe-acolo ca sa mai vada ce face casa si azi am vrut sa fac niste poze si am facut (cu tellefonul) si inloc de formele alea mi-o aparut cranii pe ecran, era si varmea pe mine, si era fasaita poza (am tinut tellu' drept cand am facut poza)...
Deci casa aia e bantuitadevil!

Serios, nu glumescstraight face! Are si un pian si uneori cand am fost acolo cu nenea' ala pianu canta singur la ora 18laughing!
Se auzeau sunete de clapelaughing
lol

seriosstraight face

Romania, Radauti, Str. Alexandru Sahia, nr. (am uitat).

| ieu a răspuns:

Baia

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Castelul Huniazilor din Hunedoara

| Aylee a răspuns:

Uita-te in chilotii unei batrane.

| IF45e a răspuns:

Pai in Pitesti in judetu Arges e un parc(Parcul Expo) langa el mai e unu mai mic mergi unpic in stanga si acolo a gasit o priena de-a mea un cutit si putin mai departe era o morga cu ani in urma si se auzeau niste zgomote mai ciudate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletele ateilooooorrrr.bantuie vesnic.si sant banuiteee.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Corpul meulaughing

| Andrei252000 a răspuns:

Cimitirul din satul Miliesti, la 15 km de Horezu, jud. Valcea- daca vrei sa ai parte de o adevarata experienta paranormala( poltergeist, entitati malefice, morminte goale, tipete, zgomote de pasi