| Deni_Deni_1996 a întrebat:

Ce lucruri paranormale exista voare?
voi credeti in ele?

Răspuns Câştigător
| LittleLady a răspuns:

Cel mai potrivit raspuns cred ca este:multee! Si nu, nu prea cred dar totusi ele de petrec in viata noastra.Deci care ar fi scopul acestora? Vor oare sa ne arate ceva? Si daca da:ce? Sa ne trimita undeva? Si
daca da :unde?
Cred ca au un scop dar nu vad care ar fi acesta.Majoritatea lucrurilor paranormale sunt legate de fantome deci de moarte. Poate ca vor sa ne arate ca exista viata si dupa moarte sau ca moartea nu e atat de inspaimantatoare precum se spune.Sau ca si paranormalul se uneste cu normalul formand lumea.La fel si cu teoria ying-yang--rau in bine si bine in rau, adica-lumea.
winking happy

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru LittleLady):

Vezi ca "Fenomene Stranii" e regizat, oricat ai vedea tu la sfarsit(sau pe unde scrie) ca intamplarile au avut loc cu adevarat.

8 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Exista orice lucru pe care poti sa-ti imaginezi; eu nu consider nimic paranormal - e doar un mod de exprimare al unei entitati, fiinte, ce exista in acest vast multivers

| doctorandus a răspuns:

Cine poate demonstra un efect paranormal are un milion de dolari de luat de la Randi, milion cu care poate sa faca ce vrea, spre exemplu sa-l doneze vaduvelor si orfanilor, asigurandu-si astfel o comoara-n rai, conform Bibliei.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Ce intelegi tu prin ''paranormal"?

| Dumniezău a răspuns:

Nu cred in povesti cu fantome.Sunt niste aberatii.Tot ceea ce se spune la televizor sunt falsuri si "fantomele" sunt regizate.

| Aimèeeee a răspuns:

Probabil ca da. Nu mi s-a intamplat pana acum ceva paranormal. happy

| sabrina103 a răspuns:

Te referi la cele dincolo de lumea materiala? Da exista.

| Smo3keWeeD a răspuns:

Iti spun eu.eu cred in chestia paranormala cum ca daca iti bagi degetul in c*r si numeri pana la 3 vezi fantomele.eu am incercat si merge.