| blondissima a întrebat:

Ce nu este relativ?

Răspuns Câştigător
| Sentinel a răspuns:

Ceea ce este absolut laughing

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mediocritatea întrebărilor unor useri.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Blondissima,
Nu confunda ironia cu mediocritatea.
O persoană devine ironică atunci când o altă persoană lipsită de calităţi intelectuale o determină să facă acest lucru. În schimb, o persoană mediocră, nu devine ci este, pentru că îi place acest statut şi îşi doreşte cu ardoare să ne arate de nenumărate ori. Aceasta se recunoaşte după întrebările anoste şi după faptul că nu ştie să diferenţieze două aspecte total diferite : ironia şi mediocritatea.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Blondissima,
Tu încă n-ai încetat să aberezi folosindu-te de replici de grădiniţă? Nu de alta, dar îţi ridici penibilul la rang de elită...Ca să vezi care-i legătura dintre persoane mediocre şi întrebări/răspunsuri la fel, trebuie doar să arunci o privire pe profilul tău.
Şi referitor la post-scriptum; afirmaţia ta este fundamental greşită, întrucât tindem să fim subiectivi atunci când vorbim despre noi înşine. Un răspuns obiectiv şi realist îl găseşti la cei din jurul tău. Păstrează colecţia ca pe o comoară, căci te va ajuta să te schimbi; bineînţeles, numai dacă doreşti lucrul ăsta.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Smith,
Sunt sigură că voiai să zici :,, ştiu sigur că tu ești fată, uneori ciufută și inteligentă", dar nu-i nicio problemă, mi se mai întâmplă şi mie să inversez termenii.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Blondissima,
Acum, nu afirmaţia este fundamental greşită, ci fundamentul în sine (principiile şi teoriile după care te ghidezi).
À propos, mai pune şi tu o virgulă din când în când, că iar îşi pierd sensul afirmaţiile pe care le faci."P.S. Iar e fundamental gresit nu?"
O zi medi... minunată să ai!

| harciog a răspuns:

Cunoasterea de sine.

| blondissima explică:

@ÉrotiqueConseils,iar mediocritatea raspunsurilor primite este direct proportionala cu cea a intrebarilor despre care-mi vorbeai, nu?

| blondissima explică:

@ÉrotiqueConseils, vorbim despre persoane, sau despre intrebari si raspunsuri?

P.S. Absolut nimeni nu este ceea ce altii cred ca este! Nimeni nu cunoaste pe nimeni in afara de el/ea insusi/insasi, dar toti au pareri. Eu mi-am facut colectie.winking

| blondissima explică:

@ÉrotiqueConseils, pe tine te cunoaste cineva, oricine, mai bine decat te cunosti tu pe tine insati?
Doar tu stii exact, cu bune si rele, cine si cum esti. Ceilalti cred ca stiu, ei vad ce parem a fi, cand noi nu reusim sa aratam tot sau ei sa vada. De aceea nu vei gasi niciodata doua persoane cu exact aceeasi parere despre tine.Pareri sunt o mie cand tu esti una singura.

P.S. Iar e fundamental gresit nu? Stiu, nu-mi mai raspunde.
O zi ca tine iti doresc!

| blondissima explică:

@CrysisMD, vorbesti de parca m-ai cunoaste... cand amandoi stim ca nu-i asa.

| caractere a răspuns:

Durerea de masea.

| Măcrin a răspuns:

Moartea

| CrysisMD a răspuns:

Personalitatea ta.

| BarBye a răspuns:

Adevarut si Timpul nu este relativ :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru prima data cred ca raspund prin intrebare:exista ceva care nu este relativ? Numai bine.

| Adinkra a răspuns:

Relativitatea si adevarul

Întrebări similare