| bleakk a întrebat:

Ce obiective aveti de indeplinit in viata asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti avem obiective, dorinte. Dar nu e nimic special in a le declara publice undeva. happy Mai ales ca nici nu-s batute in cuie. Iar unii o pot lua prea personal. Iar ca sa prezinti „familia" ca fiind un obiectiv nu e ceva deosebit de vreme ce nu e ceva nemaintalnit.

11 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

O familie.

| Inferno a răspuns (pentru Evolution):

Da, clar. laughing

| bleakk explică (pentru Inferno):

Cu el ce mai ai?laughing

| Evolution a răspuns (pentru Inferno):

Cred că organul meu e mai mare ca IQ'ul tău. Ai report pentru comentariu aiurea.

| Mosotti a răspuns:

Sa imi traiesc fiecare zi ca si cum ar fi ultima, atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui?

| bleakk explică (pentru anonim_4396):

Nu,intrebam o alta chestie prosteasca. Nu o lua in seama

| anonim_4396 a răspuns (pentru bleakk):

Toti avem obiective, dorinte. Dar nu e nimic special in a le declara publice undeva. happy Mai ales ca nici nu-s batute in cuie. Iar unii o pot lua prea personal. Iar ca sa prezinti „familia" ca fiind un obiectiv nu e ceva deosebit de vreme ce nu e ceva nemaintalnit.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Multi ar spune sa devina fericiti. dar exagerez putin ca sa intelegi: la ce bun unui drogat daca e fericit dar nu e implinit, educat, destept, inteligent si sanatos. majoritatea se arunca la femei care arata bine si la a fi bogati pentru a avea case+masini. dar la ce bun daca au probleme cu legea, nevasta le creeaza probleme degeaba ca e proasta rau, copilul le face probleme si ia droguri etc?

| unprietenaproape a răspuns:

Niciunul. traiesc ca sa... degeaba
nu stiu ce draq caut eu aici

| veryhonest a răspuns:

Succesul pe plan profesional. La mine, succesul insemnand, fericirea de a lucra intr-un domeniu in care depun pasiune.

| GoodDay9 a răspuns:

Pentru mine cel mai important obiectiv este pe plan profesional, pentru ca am avut de pierdut foarte mult in ultimii 2 ani din cauza unei greseli prostesti, si sa zicem ca 'mi-am revenit' anul asta in proportie de 10% sa zic asa, dupa pe ultimul loc este indeplinirea obictivului pe plan sentimental.Cand ai bani, iti poti face si o prietena/iubita.Pace!