| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere ai, nu crezi ca in viata aceasta sunt multe domenii, multe chestii faine de facut, de vazut? Ti s-a intamplat vreodata sa nu mai stii ce sa faci mai intai? Adica de ce domeniu sa te mai ocupi? Muzica, sport, stiinta, istorie, geografie, sanatate, religie etc.Sunteti pasionati de mai multe?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Mi se intimpla des. Cred ca viata asta e un banchet, din care multi nu stiu sa se infrupte, pentru ca nu se uita la ce le ofera ea, dar eu caut sa cunosc, sa inteleg, sa fac cite ceva din fiecare lucru. Mereu incerc sa fac ceva nou, insa imi place sa nu ma las dus de val, sa fiu in situatia de a nu sti ce sa fac mai intii, ci sa fiu concentrat pe lucrul de care m-am apucat. E frumos sa navighezi prin viata, vazind toate frumusetile ei, insa nici sa treci prin ea lasindu-te dus de val ca pestele prin apa, fara a face ceva concret, nu cred ca e bine.

4 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu mi s-a intamplat nici-o data caci nu am timp, pasiunea pricipala si ocpatia este accea de a freca menta.

| EmaS a răspuns:

Incearca sa iti faci o ordine a prioritatilor in functie de importanta fiecarui domeniu.Cel mai bine este sa privesti toate lucrurile din perspectiva eterna a vietii.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu. laughing
Imi plac multe lucruri, dar nu mi s-a intamplat niciodata sa nu stiu ce sa fac mai intai, ci mai degraba de obicei nu stiu ce sa fac. laughing

| Rapateckh93 a răspuns:

Mi s-a intamplat acelasi lucru laughing sport si muzica si am ales sport, m-am lasat si acum m-am apucat de cantat la chitara.Am jucat baschet.