| CrucifiedCountess a întrebat:

Ce parere aveti de acest videoclip si ce concluzii trageti? TRUDA - Tara pupatorilor de moaste http://www.youtube.com/watch?v=peomUY5jv8o

Răspuns Câştigător
| littlesunshine a răspuns:

I really don't take it personal. ". I don't care if you don't." rolling on the floor

10 răspunsuri:
| CrucifiedCountess explică:

Oops.ai si primit un stupid. e trist. jos cenzura! rolling on the floor)

| CrucifiedCountess explică:

Multumesc ca ti-ai impartasit parerea.Si ca sa vezi ce "buna" sunt.nu-ti dau stupid ca ai intentat a ma jigni.si...termina cu eticheta de "ateu rebel " si mai stiu eu ce.ca n-am nimic cu d'astea.laughing nici macar nu sunt atee rolling on the floor))

| CrucifiedCountess explică:

Nu sunt atee. dar nici in dzeu nu cred big grin ...si.cat despre"bunaciunea" mea. wanna try me? laughing)

| unbaiat a răspuns:

Intre ateism si satanism e o mare diferenta. Iar intre incultura si satanism e o mare asemanare. Cei care nu fac diferenta intre ateism si satanism sunt ori foarte inculti ori foarte prosti(se poate si ambele). Videoclipul e de prost gust, rudimentar si golanesc.Probabil tie ti se pare cool, te crezi ateu si rebel desi sunt convins ca nu ai aivut acces la documentatia necesara pentru a lua o decizie in cunostinta de cauza.

| unbaiat a răspuns:

Nici nu am avut intentia sa te jignesc pentru ca nu ai filmat tu clipul iar ateu rebel nu este o jignire sau ofensa in cazul in care chiar esti.Ca nu esti atee posibil desi faci totul sa ascunzi asta happy Chiar esti buna?

| littlesunshine a răspuns:

Super tare si super adevarat!

| littlesunshine a răspuns:

Conlcuzia: Suntem o tara plina de o majoritate needucata in spirit ortodox. iar cei care sunt educati in modul asta. nu fac diferenta intre religie/respect pentru Dumnezeu si fanatism. BOR e afacere/industrie/mare putere in stat/influenta.

| DMV a răspuns:

@Crucified_Countess: E ironic nickul tau.
Iar clipul nu m-a impresionat. Nu cred ca reusesc sa-si trimita mesajul foarte bine. E prost filmat, prost realizat, are multe "flaws". Cea mai amuzanta faza e ca e filmat o parte in 2169.
Iar despre mesajul pe care incearca sa-l transmita nu comentez pentru ca nu ma intereseaza nici pupatul de moaste, nici oamenii care practica asta si nici cei care au ceva impotriva acestui obicei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DMV):

Nu stiu ce zici tu ca e prost filmat dar nu conteaza asta conteaza mesajul melodiei, atata timp cat nu sti ce este Truda numai comenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Countesso te rog sa ma ierti dar vrei, eu crestin ortodox chhiar nepracticant fiind, si in total dezacord cu credinta si inchinarea la moaste sfinte, sa cred ceva venit de la oameni si sa neg pe Dumnezeu si fiul sau? imi pare rau dar nu pot.