| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de prof.dr. Dumitru Constantin Dulcan și cărțile sale? Mie mi se par destul de interesante cărțile lui. Voua ce impresie va face omul acesta de știință și cărțile lui?

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Fără îndoială, este un om inteligent. Dar cred că își pierde prea mult timp bâjbâind în sfera aceea a paranormalului, unde e întuneric beznă. Timpul e prețios; și nu avem chiar mult la dispoziție. De asta cred că ar face mai bine să își folosească inteligența - pe care, repet, fără îndoială o are - pentru lucruri mai bune, mai folositoare.

1 răspuns:
| carevaescu a răspuns:

Interesant, după cum ai observat, dar fabuleaza mult.