| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ideea celor de la nasa de a vopsi meteoriti?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vor vopsi in tricolor, cu lavabil?

| Mosotti a răspuns:

Asta ne trebuia noua acum bani aruncati munti de bani pentru niste tembelii. Cand lumea n-are bani, saracie, virus si altele. O parere foarte proasta am.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai tâmpită idee. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Nici nu stiti motivul care il folosesc, cica vopsind meteoritul il va alunga sau ceva de genul asta, nu stiam cum sa ma exprim si am evitat partea aia.

| GabrielaParusi a răspuns:

Dacă e roz mie îmi place

| anonim_4396 explică (pentru GabrielaParusi):

Daca ti-ai facut alt cont nici nu te-am blocat inca. Dar sa stii ca chiar mi-a fost dor de tine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai schimbat numele de la contul ala cu sobolani.