| SaveTheNature a întrebat:

Ce parere aveti despre Mihai Gadea?

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Din pacate eu il consider doar un tip banal cu pretentii de intelectual. Ai lui au incercat sa il educe, l-au dat la pian, l-au tinut prin scoli, este de apreciat efortul, insa are dificultati serioase de exprimare, ii este foarte greu sa lege mai multe propozitii intr-o singura fraza fara a-i pierde logica. Probabil functia de director il prinde mai bine, parerea mea este ca ar trebui sa ii lase pe altii sa apara pe sticla, eu unul nu reusesc sa il ascult mai mult de 2-3 minute.
Chiar daca sunt colegi si prieteni, Gadea nu se compara nici pe departe cu Mircea Badea, care vorbeste live o ora pe zi la TV de ani buni, fara a se balbai si fara a deveni macar o data plictisitor.
In privinta ordinelor primite de la motan, eu cred ca nu e atat de regretabil sa fii platit sa injuri, tristi si penibili sunt cei platiti sa pupe in cur. Si sincer nu cred ca Felix este chiar asa de prost incat sa ii plateasca pentru a injura puterea, orice om cat de cat normal o face si de bunavoie, daca are posibilitatea.

| CoquineNoire a răspuns:

Are buze bune de mestecat

| Woodenpints91 a răspuns:

Cine *** you-ul meu e Mihai Gâdea?

| GusWaters a răspuns:

Un jurnalist cat de cat priceput, care da insa in ipocrizie, cand singura lui sarcina este de a-i injura pe cei de la PD-L 24/7, de multe ori ducand fiecare discutie in sfera asta de activitate: ''Dar nu este asa ca zapezile din Romania sunt cauzate de PD-L?"..."Dar nu este asa ca Romania este condusa defectuos de mai bine de 7 ani?''

Nu, frate prost si snob, Romania e condusa prost de vreo 400 de ani,si zapezi au fost mereu. Obsinuia sa-mi placa de el, pana acum vreo doi ani, da' m-am lamurit care e ocupatia lui principala.

| a1doru a răspuns:

Un papagal raspopit care,pentru bani, ar fi in stare sa o demoleze si pe masa, daca i-o cere ''motanul incaltat''rolling on the floor

| MortemAeternum a răspuns:

Om de televiziune, face o gramada de bani de pe urma celor care il urmaresc.Dar antena a devenit ridicola ca televiziune. Sincer eu nu prea ma uit la tv, iar cand ma uit caut un documentar bun.

| eandopuncttk a răspuns:

Cea mai mare panarama de om din cati exista happy
parerea mea

| 999Zoso a răspuns (pentru eandopuncttk):

Si foarte periculos, asa in prostia lui.

| gigite a răspuns:

E un lingau pe bani, de la felix Motanu! si apartine credintei "Martorii lui Iehova"...Nu va fi un om fericit!

| MariaPink9 a răspuns:

Mie mi se pare genial. happy La fel si Mircea Badea :d