| doarUnCopilprost a întrebat:

Ce parere aveti despre viata si lume?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Părerea mea este ceva relativ. Întrebarea ta schimbă percepția mea asupra viații,pentru simplul fapt că mă faci să mă gândesc la asta.Aș vrea să știu părerea ta, pentru ca eu să-ți pot răspunde, astfel aș putea anula „relativitatea".Tu ai o părere? Nu cred că părerile noastre subiective pot satisface așteptările pe care tu le ai de la o întrebare atât de generală, dar atât de restrictivă. Dacă vrei cu adevărat să discuți despre asta, mă găsești aici:andreea13deea@yahoo.com.

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Seize the day

| RAY a răspuns:

Viata,lumea e ca o virgina mereu vrea cineva sa te intelegi tu

| T0T a răspuns:

Nicio părere. O trăiesc așa cum pot.

| TrăieşteClipa a răspuns:

O parere destul de buna.
Daca esti atent poti sa percepi ca totul are un sens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E parerea mea personala

| LaurNebunu a răspuns:

Dacă ești atentlaughing lumea nu merită nimic, viața merită orice (viața cuiva) că asta nu e viață.

| LaurNebunu a răspuns:

N a fost o părere

| Bargu_Ioan_2001 a răspuns:

Daca esti atent poti sa percepi ca totul are un sens