| SaveTheNature a întrebat:

Ce parere aveti despre Victor Ciutacu?
dar despre
Cristian Tudor Popescu?
Care dintre acestia 2 va inspira mai multa incredere?

9 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Niciunul.In timp ce in cazul lui Cristian Tudor Popescu tind sa cred ca orice jurnalist este platit de un anumit patron cu anumite directii si afinitati, in cazul lui figurel Ciutacu nu vad decit un bolnav iremediabil al vremurilor trecute, in primul rind, dupa care vine si pentru el plata.

| Inferno a răspuns:

Niciunul. Doar faptele imi inspira incredere, vorbele nu.

| RAY a răspuns:

Nici unu niste curve de romanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara dubii, C.T. Popescu.

| liliacALB a răspuns:

Cristian e mai convingator parca

| Kiragagash2012 a răspuns:

N-am incredere in nici una ca e prima oara cand aud de ei, si nu am incredere in straini. Dra mersi c-ai intrebat happy

| w1ekk a răspuns:

Aici sunt 2 cazuri foarte dificile din punctul meu de vedere:
1.Sustinatorii lui Basescu nu cred ca Antonescu nu ar putea face ceva in Romania, tara noastra care trece prin multe clipe grele in zilele acestea
2.Sustinatorii lui Crin care cred ca el ar putea face din Romania o tara mai moderna
Parerea mea : Crin este tanar are initiativa dar nu este foarte pregatit, el poate dar nu singur. Eu repet parerile sunt impartite. Funda? happy

| WhatheWow a răspuns (pentru w1ekk):

Tu nu vezi ca aici se discuta despre avioane si raspunzi din submarine, pretenas?!

| SaveTheNature explică (pentru WhatheWow):

laughing) credeam ca rad de unul singurlaughing Am pus o intrebare anterioara legata de Crin Antonescu, si probabil robotelul TPU i-a poostat raspunsul la aceasta intrebare. Se mai intampla.
Hai ca ai fost comic cu avioanele si submarinelelaughing