| hypothesis a întrebat:

Ce presupune contabilitatea si ce inseamna munca in domeniu?
Nu vreau sa veniti cu informatii luate de pe wikipedia deoarece am idee As dori sa aflu ceva subiectiv, o idee.

5 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Inseamna ca stai tot timpul pe un scaun, scrumiera plina, nu ai timp de nimic, si in general nu esti platit.

| ExprimareLibera a răspuns (pentru GenetiX):

Ai răspuns si tu sa te afli în treaba...
Contabilitatea poate fi ținută si de acasă, si poți ajunge la un venit de peste 4000 lei/luna.

| GenetiX a răspuns (pentru ExprimareLibera):

Esti ignorat.

| ExprimareLibera a răspuns (pentru GenetiX):

Dacă și pe internet suntem p*ssy, ce sa mai zic de viața reala

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Hemoroizi, multi hemoroizi.