| anonim_4396 a întrebat:

Ce rezulta din prostie + adrenalina?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inconstienta si moarte.

| DeathIncarnate a răspuns:

Plăcere.

| RAY a răspuns:

Multe vizualizari pe Youtube, nu vezi ce a plin Youtube de prosti care fac tot felul de nebuni sau cersesc like urii daca se dau cu capul de pereti

TWERK Romania
Acum o săptămână
La 200 abonați ma arunc gol in zäpadä!

RĂSPUNDE

Ascunde răspunsurile
Versace Florin
Acum o săptămână
Sa te vad gol. A

RĂSPUNDE

Versace Florin
Acum o săptămână
Sa te vad gol!

RĂSPUNDE
https://www.youtube.com/watch?v=mmj2ob_RHAQ

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil o actiune mortala, sau destul de periculoasa, sa puna viata oamenilor in pericol.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Accidente de mașină.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Teribilism, sau sport extrem.

| Andreeush a răspuns:

Îți distrugi viața.

| Goete a răspuns:

Intrebari pripite?

| Ineys a răspuns:

Depinde de cantitate.

| ziftode a răspuns:

Raspunsul cel mai corect, dovedit si redovedit cu o tona si jumatate de videoclipuri, daca nu ma crezi, inseamna ca nu ai auzit de asa ceva, si deci ma bucur pentru tine, dar cauta cuvantul pe Youtube, o sa ai o "revelatie"... deci raspunsul e:

JACKASS!

| Nilsson a răspuns:

Clipuri din acelea de pe Youtube unde niste teribilisti incearca niste scheme si ajung sa cada in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rezulta un cavou.

| oz_1736 a răspuns:

De obicei, accidente. Dar, intotdeauna exista un "dar", uneori amintiri frumoase

| Ramo137 a răspuns:

Moarte

| Misteryy a răspuns:

Depinde daca prostia este emotionala sau intelectuala, de obicei a pune in pericol integritatea ta si a celor din jur, fie ea emotionala sau fizica.