| anonim_4396 a întrebat:

Ce rost au toate stirile astea cu sfarsitul lumii? straight face
Pun pariu ca la un moment dat chiar o sa fie chiar o sa fie lumea in pericol, dar noi o s-o luam ca pe o gluma cum le-am luat si pe alea din anii precedenti.

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai mai bine am lua lucrurile in ras ca asa macar nu stim ca ne ducem pe p... si nu am suferi laughing

| Caro34 a răspuns:

După toate cate au fost in Florida si nu numai, cati au murit pe acolo, cati sunt fara case, fara nimic după o intreaga viata; nu ti-i suficient? Bucura-te ca la noi a fost bine! Am citit undeva ca România este tara Maicii Domnului si ca Ea se roagă necontenit pentru noi. Sa zicem: "Doamne, Iti multumim!" ca nu primim la cate rele facem! Numai bine!

| DovleacTurbat a răspuns:

La fiecare secunda are loc cate un sfarsit al lumii pentru cate o persoana de pe acest glob. O "apocalipsa" reala ar putea sa o reprezinta "duelul" dintre SUA si Koreea.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Cand va fi ceva cu adevarat periculos pentru omenire ca si un fel de sfarsit, cu siguranta nu va mai ajunge la televiziune.Eu nu ma uit la stiri pentru ca nu vreau sa fiu mintita.Prefer sa mor cand e sa vina sfarsitul decat sa ma agit degeaba...

| Xdreaper21 a răspuns:

Ca na audienta e mai importanta decat omenirea
Audienta inseamna banii sunt mai importanti

| AnoAnonima0 a răspuns:

Ce rost? Poti sa te gandesti ca noi "murim" inca din 2012 si inca continua sa zica in fiecare an ca vine sfarsitul lumii.Intr-adevar nu este de luat in râs chestia asta dar cand ma gandesc ce mentalitate au oamenii raman muta.Nimeni nu va stii 100% cand va fi Apocalipsa ba chiar ma gandesc ca ne va lua prin surprindere.

| Nemessys a răspuns (pentru AnoAnonima0):

In cazul ca un asteroid va cadea pe pamant, vom sti cu cateva ore / zile / saptamani inainte laughing)

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru Nemessys):

laughing bine zici

| Vasile94m a răspuns:

Asta doar cel de sus știe.
Nici un om, și făptură pământească nu poate preciza SFARSITUL LUMII!