| KNST a întrebat:

Ce s-ar intampla daca Internetul nu va mai functiona, la un moment dat? Ne vom intoarce la Evul Mediu, sau, mai rau, la epoca primitiva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ne am omora intre noi pentru inceput, gandeste te ca toata lumea are banii in banci

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru suntserios):

Funy raspuns.

| KNST explică (pentru suntserios):

Pentru un user al anului scrii exact ca o cizma, scoasa de pe fundul lacului dupa 144 de ani. Oricum, raspunsul tau este OK. happy

21 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Multi nu si-ar gasi locul in lume, ar fi total dezorientati.

| Laura a răspuns:

Pe vremea dinozaurilor, în anii 1990.

| 4b a răspuns:

Pc-internet=viata-dragoste laughing cine doreste o astfel de viata?!

| darrio2007 a răspuns:

Vom trai normal.

| T0T a răspuns:

Iar îți folosești logica de bolovan?

| K0sti a răspuns:

Pe vremea lu' nea Ceasca ce faceai?

| KNST explică (pentru K0sti):

Invatam (ca sa stiu, nu pentru note), iar in vacante eram la bunici, pentru defulare.winking

| K0sti a răspuns (pentru KNST):

Bravo! Keep going!

| untu a răspuns:

Va mutati la tara! Acolo gasesti mereu ceva de facut tot timpul!

| Clorox a răspuns:

Nope, nu o sa se intample asta, tehnologia evolueaza prea mult si prea rapid ca sa se intample asta! Oricum, mi-e bine cu sau fara internet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-ar intampla am fi ca in anii 1990

| Claudiu1905 a răspuns:

Functioneaza? De cand? Youtube a devenit Theirtube, filme nu poti vedea, jocuri bune chiar si pe bani nu gasesti, aplicatii pentru compus muzica, pentru produs filme 3D, limbaje de programare complete, sau alte lucruri de felul asta nu gasesti, informatii complete si detaliate despre matematica, fizica, gradinarit sau altceva nu sunt. Nu mai avem internet demult

| suntserios a răspuns (pentru Claudiu1905):

Looool, sau nu stii tu sa cauti ce ai nevoie.

| Claudiu1905 a răspuns (pentru suntserios):

Youtube n-ar trebui sa ofere bani pentru postari, cica sa sporeasca traficul, dar cum cresti traficul daca eclipsezi postarile amatorilor. Acolo imi petreceam cea mai mare parte a timpului, acum daca nu apare o melodie noua nu mai e nimic de facut, arata ca un oras parasit

| suntserios a răspuns (pentru Claudiu1905):

Eclipseaza postarile irelevante si care nu respecta drepturile de autor. Cand ai continut de calitate nu il eclipseaza nimeni

| Claudiu1905 a răspuns (pentru suntserios):

Nu ma refeream la postarile mele, nu cant, nu dansez, nu calatoresc, si nici macar nu am camera de filmat, eu ca si marea majoritate vreau sa vad ce fac altii, iar asta nu mai e posibil. Daca apesi pe filtrul "upload date" vezi doua pagini de spam si apoi reintri in ordinea numarului de vizualizari

| KNST explică (pentru Claudiu1905):

Functioneaza dintotdeauna. Totul este sa ai ponturi despre cum sa cauti si cand.winking Daca esti interesat despre ceva anume, ceva care te arde tare, nu ezita sa-mi ceri ajutorul. happy

| Claudiu1905 a răspuns (pentru KNST):

Ponturi? Pai cei de la telecom nu mi-au dat si ponturi, iar trebuie sa ma cert cu ei sad

| Stell99 a răspuns:

Pai 5 miliarde de oameni sau chiar mai mult pupa picturi, se inchina la ele si se roaga la pereti.
Nu crezi ca suntem deja in epoca primitiva?