| anonim_4396 a întrebat:

Ce se află între Soare și Pământ?

Răspuns Câştigător
| socipath63092 a răspuns:

In propozitia ta? Pai. "si " happy?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si.

| DeathIncarnate a răspuns:

Distanta

| RAY a răspuns:

Planeta mercur si planeta geamana a pamantului venus, nu recomand o vizita pe venus pentru ca e mai rau ca in iad

https://www.youtube.com/watch?v=TR-IWhZZDJY

| Catrice a răspuns:

Iubire. Multa, multa iubire călduroasă.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O pasarica rica, rica
mica dar pitica
ti-o dau cu stil,
infipta-n pripa
nu te grabi e pitica
ia-o usor e simpatica
ia-o usor usor nu in pripa
ca e prigonita
cu calm usor usor ti-o dau la pasarica.
cu un pahar de palinca
si cu o ciapa si un ardei ti-am spart p+izda, un, doi, trei.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Ăăă, planete

| CleanHeart a răspuns:

A 7-a notă muzicală

| QElenaBoghiu a răspuns:

Și'

| CarcotasulVesel a răspuns:

Mercur si venus uneori sunt, alteori NU sunt intre soare si pamant, din cauza ca nu au ciclul de rotire in jurul soarelui sincronizat cu pamantul, iar daca consideram asta, putem pune si luna in aceeasi oala, pentru ca uneori e intre soare si pamant

permanent intre soare si pamant sunt cateva lucruri
-in primul rand quantumul spatiu timp care e deformat de greutatea soarelui pe langa soare si a pamantului pe langa pamant
-apoi se gaseste lumina radiata permanent de soare
-iar ultimul la care ma pot gandii este vantul solar, care este un val permanent de radiatii diverse emise de soare (sa nu uitam ca o stea e practic o explozie nucleara continua pe toata suprafata ei, generata de gravitatia foarte mare) radiatii de care pamantul e protejat de campul magnetic al pamantului si stratul de ozon

totusi, e foarte interesant ca dupa ce pui o intrebare destul de buna, marchezi ca raspuns castigator, un raspuns absolut pueril, care pentru mine nu are nici un sens, chiar daca m-am prins ca ai scris "si" gresit iar apoi ai corectat

| RAY a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Intr o tara de prosti, prostia primeaza

| DOOOPX a răspuns:

Între soare [si] pământ se afla "și"

| Rhea44 a răspuns:

Eu