| Lluvia a întrebat:

Cheia succesului este increderea in sine?

10 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Cheia succesului reprezinta mult mai mult de atat. Increderea in sine este doar una din componentele care alcatuiesc cheia succesului.

| Dumnezău a răspuns:

E si asta un factor important,dar mai intervin si altele,cum ar fi sprijinul celorlalti, norocul, munca asidua.Increderea in sine iti aduce convingerea ca poti avea succes si dorinta de a tinti mai sus de fiecare data.Cred ca increderea in sine e mai degraba, cheia optimismului.Pace!

| Luori a răspuns:

Adevarat, dar nu in totalitate. O parte din cheia succesului este increderea in sine, dar nu toata cheia. Fara increderea in tine, cum sa-ti atingi succesul? Nu-ti face altcineva treaba, tu trebuie sa muncesti cu ceea ce ai in mana si cu ceea ce poti lua pentru a ajunge unde doresti. Cantitatile difera de la om la om.

| SamSon a răspuns:

Da, pentru ca odata ce esti sigur pe cunostintele si aptitudinile tale poti muta si muntii

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu neaparatt

| Anesiss a răspuns:

Daca te cunosti foarte bine, sti cum sa treci mai departe si ai incredere in tine o sa ai succes toata viata.

| Marct a răspuns:

E importanta, dar nu neaparat cheia

Răspuns utilizator avertizat
| Lalalalalalalalaaaaaaaa a răspuns:

Pauzele lungi si dese=cheia marilor succese nu ce zici u.

| SoulHealer a răspuns:

Corect.