| AvalohAlyn a întrebat:

Chiar exista planeta Nibiru( adica planeta x sau hercolubus)?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Chiar de nu este, va exista. In expansiunea cunoasterii, si la cit de vast e universul, omul va afla probabil planeta dupa planeta, si vreuna din ele va primi numele asta. happy

| Donsavas a răspuns:

Poate ca exista sau poate ca au fost inventate. Nu sunt in galaxia noastra asa ca nu ne priveste.

| SG1995 a răspuns:

Nu, e ficțiune marca teoria conspirației.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irelevant. Stai calm ca "nu ajunge pe la noi"... laughing

| Kogaion a răspuns:

Cu siguranta mai exista cel putin o planeta asemanatoare cu a noastra pentru a permite viata pe ea, probabil si exista viata deja pe unele.

| Elide a răspuns:

Despre aceasta planeta s.ar spune că aduce sfârșitul pe Pământ..nu știm!