| anonim_4396 a întrebat:

Cine a citit toata biblia? ( vechiul testament si noul testament) dar toata nu cateva pagini

3 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Eu.
And btw, ai greşit categoria.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de doua ori si, acum a treia oara, pentru mine nu sa va raspund voua.si tragedia veacurilor,si faptele sfintilor, si talmacirea pildelor din biblie, si multe povestiri cu talc.si tot site0ul ateism.ro,si toate cele ce mi-au cazut in mana stiintifice, literare sau religioase timp de 41 de ani de cand citesc.si asta mi-a confirmat existenta unui Dumnezeu atoate creator si a unui cuvant intrupat, o sabie cu doua taisuri ce are puterea de a desparti sufletul de trup.de ce intrebi? sa vezi cat esti de in urma? tot eu sunt in urma ta.dar nu te intreaba nimeni.insa stii singur ca; prostul are mintea odihnita, si in biblie la eclesiastul este scris; unde este multa cunostinta, este si multa suferinta.nu te intreb de ce fiindca nu ai sti ce sa-mi spui.si vreau sa ramai totusi superior.as vrea sa fiu harnc n credinta cat santeti voi in batjocura.dar ma tem ca mai degraba sunt necredincios decat credincios.raspunzand in halul asta.esti fericit acum?

| mariusmac85 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună dimineața! Deci ești ateu sau crezi că există Dumnezeu? Cum adică ai citit tot site-ul ateism.ro? Nu ești cel care a pus întrebarea sau ești alt utilizator cu nickname Anonim?
Știu că întrebarea este de 10 ani și ceva. Dar poate mai exiști ca utilizator pe TPU