| poppies a întrebat:

Citeste cineva de aici Dilema Veche?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu cu regularitate dar da, citesc Dilema Veche. Ai vreo recomandare?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ştiu cine e Andrei Pleşu (lol) însă nu întotdeauna îl apreciez. De regulă la fiecare 4-5 articole trânteşe unu' în care o dă crunt cu bâta-n baltă!

| ioana1704 a răspuns:

Eu mai cietesc. de ce?

| Minnie a răspuns:

Da, eu, mai rar dar o citesc

| poppies explică:

Intrebam doar oameni buni pentru ca am intrebat daca il apreciaza cineva pe Andrei Plesu si am fost neplacut surprinsa sa fiu intrebata "cine e?".

| poppies explică:

Dar scuza-ma domnule, pentru altii nu e atat de "lol"laughing).

| filaret03 a răspuns:

Da eu si dilema noua

| AlinaAlina_8890 a răspuns:

Eu citesc love struck.