| RAY a întrebat:

Considerati ca trebuie sa ne intoarcem in evul mediu daca unii ignoranti nu pot accepta prezentul?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Dacă unii ignoranți nu pot accepta prezentul, să se întoarcă ei în evul mediu.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Propun sa vedem de o masina a timpului sa le trimitem acolo, culmea e ca se bucura de tehnologie si medicina dar se plang

3 răspunsuri:
| sIncognito a răspuns:

Nici tu nu-l accepti in felul tau. Spre exemplu tragi o linie intre tine si ''restul de ignoranti''. Pe tine in ce perioada te trimitem? Hai spre viitor. Sigur o sa-ti treaca.

| RAY explică (pentru sIncognito):

Ti ai facut cont nou ))))))))))) pentru mine, da in viitor in anul 3000, dar, cred ca omul numai va exista atunci