| chuckmanson a întrebat:

Credeți că câinii știu că ei nu sunt oameni?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Dacă te-ai fi uitat la Cesar și câinii, ai fi văzut că el spune că, în general, câinele are impresia că face parte dintr-o haită al cărei șef e stăpânul lui, însă nimeni nu știe dacă realizează că face parte dintr-o specie diferită; totuși, tind să cred că mirosul nostru e diferit de al altui câine și că înțeleg faptul că avem o formă diferită de a lor.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da,cum sunt si oameni care cred ca sunt oameni cand de fapt ei sunt animale.

| Emazio a răspuns:

Cred ca răspunsul la intrebarea ta este o alta intrebare: Oare cum este sa fi un liliac? (Cauta pe net intrebarea in engleză sa vezi ce interesantă e, poate o sa te ajute să înțelegi)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ca dovadă, ei știu să facă diferența între oameni și câini.

| SilentRain a răspuns:

Dap

| Steregoi a răspuns:

Nu.

| Steregoi a răspuns:

Cainii doar vad si nu stiu.

| Mad1 a răspuns:

Ce tare estihee hee

| StruțulSuprem a răspuns:

Habar n-am, dar ai făcut o greșeală de neiertat. Ai făcut cacofonie!