| RobertG101 a întrebat:

Credeti ca depopularea planetei ne va ajuta sa eliminam suprapopulatia? Deja unii oameni de renume sunt de acord ca in lume sa fie o populatie de maxim 1-2 miliarde. Eu nu vreau sa fiu ucis ca si asa nu voi intemeia nicio familie deci nu sunt un pericol.

14 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Între timp România e îngrijorată ca stam cel mai prost la natalitate toată Europa...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Esti ucis zilnic cate putin printr-o multitudine de metode dar nu stii. Planul depopularii nu se face cu sabia.

Răspuns utilizator avertizat
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru RobertG101):

Esti legat la ochi ca multi altii. Informatia nu e pe cartela sau la secret, cine vrea gaseste. Eu nu muncesc sa-ti dau tie materiale pe care nu le vei parcurge. Macar de Enola Gay ai auzit?

Răspuns utilizator avertizat
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru RobertG101):

Atunci mai studiaza, esti inca in ceata. Prima intrebare - Imi garanteaza mie cineva ca populatia e cea care ni se spune si e in crestere?

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Astia inca cred ca, cancerul si derivatele lui au aparut asa, "din greseală", din cauza e-urilor rolling on the floor, astea-s boli "gândite" in laboratoare.

Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Cancerul a existat dintotdeauna, dar daca speranta de viata era de 30 de ani era greu sa apuci sa faci cancer. In plus si daca faceai, habar n-avea nimeni ce este si de la ce ti s-a tras. Cred ca la fel ziceau unii ca tine si despre ciuma, ca e special creata, dar macar aia omora cateva milioane odata, dintr-o populatie totala de cateva sute de milioane. Adica un procent semnificativ.
Nu are sens, daca tot ar vrfea cineva sa scada populatia sigur ar exista o metoda mult mai eficienta decat cancerul. Nu vezi ca asta nu face fata si suntem tot mai multi?!?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Holiday):

Cancer exista in fiecare din noi doar ca e tinut sub control de organismul sanatos ca sa nu devina boala. Metoda depopularii folosita de stapani nu e doar una dar una importanta este proliferarea astronomica a bolii incurajata de un mod de viata impus. Azi in tarile " civilizate " din 4 morti 1 e de cancer. Cand eram eu tanar era o raritate de mare mirare sa auzi de cancer. Romania nu are nici macar o statistica a cancerului. http://www.filmedocumentare.com/iarna-demografica-declinul-familiei/

| Holiday a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce legatura are filmuletul ala cu cancerul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-ar folosi banii cum trebuie, pe planeta incap peste 10 miliarde de oameni.
Astea sunt doar abureli, momentan stam foarte bine.
Sunt sume enorme in conturile tipilor de varf bogati care stau degeaba.

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Crede-ma ca la prima vedere nimeni nu va vrea sa ucida un european caucazian care nu este indoctrinat de religie sau nationalism si care detine o educatie nu nemaipomenita, dar are o constiinta in respectarea legii, drepturilor, institutiilor si care plateste taxe guvernului.
Poti avea o familie cu copii, ideea e sa nu fii unul din "specimenele" de la Acces Direct care face copii pentru alocatia lor.
Sunt sigur ca nu esti in aceasta categorie deci stai linistit, diabetul si bolile autoimune o sa iti vina de hac happy

| Shtefhy a răspuns:

Pai probabil am putea. Tinand cont de suprapopulare, in curand planeta probabil nu va mai avea aerul necesar sa ne ajute sa traim. Deci tinand cont ca o gramada de oameni mor in aceste secunde, orice secunda este valoroasa, plus ca daca am fi mai putini, ne-am adapta la conditii.
Sper ca si tu esti de acord cu mine. O noapte placuta