| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că Marele Cutremur ăla care se tot preconizează, vorbește sau prevede în România va avea loc în viitorul apropiat?
Adevărul e că nu a mai fost de mult cutremur mare și se zice că există energie destul de mare sub pământ acolo deși se știe că cutremurele mici și dese mai eliberează din acea energie.
Ce e mai trist e că România nu va face mare fata la un cutremur important fiindcă multe blocuri au un grad de risc seismic ridicat, acea "bulina roșie" după cum ați mai auzit.
Vă este frica de marele cutremur?
Credeți că România va face fata sau va fi devastata că în martie 1977?sad

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Marele Cutremur ...va avea loc în viitorul apropiat?"

ce contează, nu-l prindem