| Vernusio a întrebat:

Credeti in existenta extraterestrilor?

9 răspunsuri:
| Dorotheea21 a răspuns:

M-au obosit intrebarile care incep cu "Credeti in".
Pentru ca e o credinta, nu o dovada.
Daca oamenii se intrebau in trecut "Credeti in existenta unei forme de viata aproape indestructibile?", cine intreba, parea plecat cu pluta.
S-au descoperit banalii tardigrazi, asadar DOVADA, deci la fel de neinspirata e intrebarea "Credeti in", si inainte, si dupa confirmare.
Cam asta este. happy Se supara cineva pe acest rationament, ramane suparat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oarecum

| Fumiko a răspuns:

Daca te duci in spatiu esti extaterestru.Adica esti in afara terrei.

| Stell99 a răspuns:

Logic ca exista.
Doar nu crezi ca faci parte din singura specie de fiinte din univers? :))

Si cu siguranta ca au ajuns aici.
Uita-te la extraterestrii antici.

http://vezi-online.com/episoade/ancient-aliens

| RandomStudent a răspuns:

Da, sunt foarte multe sanse ca ei sa existe

| ZoLd a răspuns:

Nu cred

| Gb_Matei_1997 a răspuns:

Cine stie ce creaturi mai exista

| Iosif_Liviu_1997 a răspuns:

Da

| Marchis_Cristina_1991 a răspuns:

Normal ca exista de foarte multe ori a fost filmat din intanplare ozeneuri.
chiar si sirenele exista tot la fel din intanplare au fost surprinse in lumea asta u suntem singuri!