| Lolalol a întrebat:

Credeti in existenta OZN-urilor si a extraterestrilor?

Răspuns Câştigător
| Negative a răspuns:

Bineinteles,de ce sa fim doar noi in tot universul? Mai ales ca pe marte au fost descoperite urme ale unor tornade, deci si apa...se presupune ca sub scoarta planetei marte exista apa...Se crede ca viata a inceput de pe marte,apoi a fost trimis un microb pe pamant care a dat nastere tuturor speciilor, asta e din ce am citit eu, dar eu cred ca exista.

24 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Există sau ar trebui să existe statistic vorbind.
Ai dat funda deja asta este!

| Dumnezău a răspuns:

Roswell si Zona 51.Atat am de zis acum.Trage si tu concluziile laughing

| Hăgiul a răspuns:

Da, tocmai acum iti raspunde un extraterestru. Vin din galaxia Nixotziolascho doar pentru simplul fapt de a evolua comunitatea TPU. Multumesc!

| GodBlessYou a răspuns:

In extraterestri da, in ozn-uri nu...

| Birjaru a răspuns:

Da, pentru ca matematic e imposibil sa nu existe viata in alte locuri din spatiu, la fel cum e imposibil ca din aceasta viata sa nu fie o parte care sa se fi organizat in civilizatii mult mai avansate decat cea umana... avand avantaj miliardele de ani de la formarea universului pana la aparitia lui homo sapiens sapiens in care sa fi aparut si sa se fi dezvoltat.

| jadir a răspuns:

Trebuie sa fi egoistu egoistilor si prostia intruchipata sa spui ca nu exista, binenteles ca exista pacat insa ca cei de la putere continua sa ne minta si sa ascunda adevarul.

| DeathIncarnate a răspuns:

Normal ca da in tot universu nu are cum sa fim numai noi singurele specii

| Jeyrey a răspuns:

Este greu si sa crezi, si sa nu crezi, daca ar exista nu inseamna ca Dumnezeu nu exista, ci dimpotriva ca a avut puterea sa creze mai multe lumi. S-ar putea sa fie niste extraterestrii in area 51 pe la americani, dar nu stiu. Este posibil, dar mai bine nu aflam. Putem sfarsi ca indienii, distrusi de colonialisti

| AnneBre a răspuns:

Eu una dalaughing

| misu2315 a răspuns:

Da !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si sunt speriata crying, n-as vrea sa existe

| SMTHING a răspuns:

Da

| beatrice9849 a răspuns:

Da daca oamenii exista de ce ei nu ar putea exista!

| Miranda29 a răspuns:

Sincer...nu

| SussieLex a răspuns:

Da

| Kiddadx a răspuns:

Eu sincer nu cred. poate or exista dar nu vor venit p Pamant.laughing

| irina_7302 a răspuns:

Buna sincer eu nu cred in OZN-uri si nici in extraterestri.

| danialex00_4148 a răspuns:

Cel mai bun raspuns este "deocamdata nu! "

| sushi_2358 a răspuns:

Da, mie imi plac extraterestrii^^ :*love struck

| andradaa123 a răspuns:

Buna,nu stiu ce sa spun cred si nu in existenta ozn-urilor si a extraterestrilor

| ingeras_9415 a răspuns:

Eu nu cred dar toate revistele si cartile spun ca exista viata pe alte planete dar chiar si asa ei nu vor sa distruga pamantul deci nu vin pe pamant cum spun alti