| anonim_4396 a întrebat:

Credeți în fenomene paranormale?

7 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Am văzut cum niște idioți au ajuns să hotărască soarta oamenilor, cum repetenții ajung miniștrii ai educației, pedofilii șefi de orfelinate, ipocriții formatori de opinie, iar birocrația scapă de pușcărie pe infractor și împiedică pe omul cinstit să facă orice, prin urmare, cred și în posibilitatea ozn-urilor, de ce nu?
Kafka, frate!

| Celcestietot a răspuns:

Sunt dovezi ca asa ceva are loc oriunde, oricand.

| FreddieM a răspuns:

Nu merge cu crezi sau nu, doar nu vorbim de iluzorii puteri divine, sunt fenomene care vrem sau nu, se intampla sub ochii nostri, chiar daca nu reusim sa le deslusim. Stiu perfect ce vorbesc, am fost martor la cel putin un fenomen aparent inexplicabil.
aici povestea mea
https://www.tpu.ro/......cu-oameni/
Pace

| Dorotheea21 a răspuns:

Prefer sa numesc paranormalul ceva inca necunoscut. Nu am fost martora unui astfel de fenomen, dar ele exista si sunt doar inca neelucidate. In viitor poate ca se vor explica, la fel cum in zilele noastre ne explicam teleportarea si facem experiente cu ea.

| Theo94 a răspuns:

Cred ca exista fenomene pe care stiinta nu le poate explica, dar majoritatea fenomenelor/evenimentelor "paranormale din mass media sunt fake-uri.