| ABY4 a întrebat:

Credeti in mutanti puteri paranormale etc?

9 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Omule,fugi la T/A.Si noua ne place XMen, am si jucat, dar nici asa de fanatic.

| MadnessCaffe a răspuns:

In mutanti nu cred deloc, pur si simplu.

Puteri paranormale... sa zicem.De ce?

Puterile paranormale nu trebuie sa fie zborul, raze X, alte chestii din desene animate. Puterile paranormale sunt abilitati pe care oamenii normali nu le au.De exemplu mediumurile.Pot lua contact cu spiritele sau cei care au premonitii si pot vedea viitorul, acei oameni au puteri paranormale.

| WR104 a răspuns:

Macar stii ce e ala un mutant? Mutantii exista dar nu sunt ce crezi tu sau ce ai vazut in filme si jocuri.Mai cred ca tu ai o putere paranormala de ai reusit sa ajungi la varsta pe care o ai fara un minim de creier.

| Ssshadow a răspuns:

Nu stiu cum sa raspund bine...
Intr-un fel da si intr-un fel nu
Deci cred ca s-ar putea sa folosesti magie dar nu ca sa zboir ca sa reinvii mortii ci doar chestii voodo
Cat despre fantome sunt spiritele unor oameni ratacite intre cele 2 lumi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de mutatii, eu sunt un mutant dar nu am puteri paranormale, una e sa te tampeasca filmuletele cu Xmen si alta e sa iti dai seama cand se termina filmul, daca nu tragi o linie intre realitate si fantezie ai sa devii un bun cotizant al altor institutii ce fac bani pe seama paranoicilor.

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Eu cred ca exista deoarece si eu am puteri paranormale.winking Si ca sa fiu mai exlicita acelea sunt: viziuni si alte premonitii, deja-vu-uri, amintiri ciudate din trecut [acestea nu sunt chiar niste deja-vu-uri], har. [prin har ma refer la darul de a avea asemenea puteri.] happy

| ABY4 explică:

Nu vroiam sa spun mutanti dar unii inteleg asta dupa aceia imi spuneau unii ca nu inteleg asa e mult mai bine pentru ca asa inteleg toti.

Răspuns utilizator avertizat
| robertion a răspuns:

Bai frate sa fie clar nu sunt mutanti ci oameni ca tine doar ca cu insusiri paranormale si da exista.chiar si cunosc