| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti in paranormal/fenomene paranormale?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| sierra1 a răspuns:

Fiind legată de intebarea ta anterioară, e clar că nu

| Theo94 a răspuns:

Cred ca exista niste fenomene pe care stiinta nu le poate expica inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, sunt o gramada de poze cu fantome iti dai seama ca unele trebuie sa fie reale.De curand am observat si eu intr-o poza de a mea o mana in plus si chiar m-a pus pe ganduri.Sunt multe lucruri pe care inca nu le intelegem, cine stie ce mai poate exista.

| teo530 a răspuns:

Eu sincer cred.

| Uvox a răspuns:

Evident ca nu. La ultima evaluare la munca am iesit ok la cap.
Mai astept.

| lorena66 a răspuns:

Da. Bine, nu te aștepta sa existe fantome cu ochii negri, rochii nu stiu cum si parul lung. Sunt pur si simplu spiritele unor oameni decedați. Cei care ii vad, ii vad doar ca pe o umbra. Sunt cazuri rare in care un spirit se arata. P face doar daca trebuie sa dea anumite răspunsuri. Au fost o groaza de cazuri in care spiritele doreau sa rămână in casa in care au copilărit, alaturi de familie. Si nu doar asta. Caută pe internet,, Long Island medium" si vei găsi o femeie medium. Ea poate interacționa cu spiritele prin somn.

| gaby0512 a răspuns:

Se spune că lucrurile astea nu sunt adevărate
Daca ție îți plac lucruri paranormale e ok dar ai grija