| SingleForOne a întrebat:

Cu toții stim despre cookie-uri și advertising cand căutăm lucruri pe net, in sensul ca mesajul se înregistrează chiar si cand vorbești cu un prieten despre un lucru sa-l cumperi, și vezi advertising la acele lucruri.

Dar cum se întâmplă când DOAR GÂNDESC despre ceva, și în curând văd advertising?
Adica, lucrez la pc sau joc ceva pe telefon, si in mintea mea ma gandesc (nici macar nu spun cu vocea sau sa scriu undeva) sa cumpar un mouse nou sau o husa noua pentru telefon, si într-o ora sau ceva văd advertising la aceste produse.

5 răspunsuri:
| gigite a răspuns:

E de la vakseen!

| gabicoo a răspuns:

E clar ți-au implantat un cip și îți citesc gândurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cititori de ganduri.

| ionur a răspuns:

Hackeri -_-

| Dumitru_Oana_Catalina_1992 a răspuns:

Pur si simplu esti focusat pe ce ai gandit si iti sar in ochii reclamele care te intereseaza. Pun pariu ca iti apar si alte reclame dar nu le dai importanta.
Asta sau esti ceva medium pe termen scurt big grin