| Arthur a răspuns:

Despre, prietene, nu asupra!

| Buresbista123 explică (pentru Arthur):

Hai ma sa te educ ca vad ca tu esti rupt in cur dar crezi ca porti Versace...http://dexonline.ro/definitie/despre

| Arthur a răspuns (pentru Buresbista123):

Pai vezi ca esti semidoct si cu nasul mare, educa pe cine ai in apropiere si explica cat de inteligent folosesti Limba Romana. Mai aveam pe aici un fraier care spunea la fel ca tine : ce parere ai " asupra " masinii asteia? Numai ca era ceva mai destept pentru ca nu era lake ca altii.
" le fac e bine " probabil inseamna le fache bine iar cu asupra ai fost cel mai tare ( nu spun ce )!
Cat despre pantaloni cred ca ai simtit aroma, nu?

| Memecy a răspuns:

Fara cuvinte desi daca as cauta sigur ar fi cateva insa da 100.000 ani nu sunt nu stiu ce mare lucru.