| Prunariu a întrebat:

Cum credeti ca va veni sfarsitul lumii?

13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

De venit va veni cu siguranta.Dar nu stie nimeni ziua si nici ceasul cand va veni.

| CoquineNoire a răspuns:

Va incepe cu desfiintarea Facebook-ului... dupa, va fi iadul pe pamant

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Atat de silentios incat nici nu ne vom da seama ca a venit.Asa ca treiesc ziua de maine, chiar daca s-ar putea sa nu mai fie...

Sper ca te-am ajutat happy

| evostyle7 a răspuns:

Cu tupeu.

| bendis92 a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati - dar cred ca moartea Soarelui e cea mai probabilawinking

| n0matterman a răspuns:

Cu limuzina.

| danielcretu1980 a răspuns:

Cu zgomot.

| LAYILA a răspuns:

Pai... sigur nu vine in 2012 cum se zice. sfarsitul lumii il facem noi oamenii cu atatea experimente bombe nucleare, apar atatea boli noi fara leac, lumea se cearta si de la o palma de pamant s omoara intre ei, poluarea asta (da na e bina cand aveam ditamai masina 4x4) si cand se fac bani multi de la centralele alea nucleare dar cand e pe cale sa explodeze sau un cutremur ceva cum s-a intamplat in china sau unde a fost ca nu stiu bine nu se gaseste nici o rezolvare, tehnologia asta cu atatea raze ***, cred eu ca sfarsitul lumii a inceput de mult dar nu ne dam seama. dar tu cum crezi ca va veni?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calare pe matura.

| LoStEyEs a răspuns:

Doar Dumnezeu stie. Nu vreau sa aflu nimic, cu toate ca am auzit multe chestii. Doar Dumnezeu decide! El are puterea suprema asupra tot, deci, el stie ce-i mai bine, daca chiar meritam sa murim pentru pacatele noastre ( si nu sunt putine ).

| TomJerry a răspuns:

Inghititi de ape, sau din cauza incalzirii globale.

| Prunariu explică:

Eu cred ca Atmosfera Pamantului va disparea,iar noi vom muri.
Am citit, si am vazut ca vine peste 6, 9 miliarde de ani.Desi...