| AvalohAlyn a întrebat:

Cum iti ridici tu moralul?

11 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Nu trebuie să-l ridic, pentru că nu e căzut.

| Celcestietot a răspuns:

Citeste din Biblie.

| SilentRain a răspuns:

Ascult muzica, mestec guma sau îmi iau o pauza de la toate și încerc să văd situatile din alta perspectiva

| LPCTSTR a răspuns:

Faci chestii care te fac sa te simti bine.
La mine merge cu o melodie "apare", la tine poate cu un serial sau sau filme in general.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mă gândesc că altcineva va avea nevoie de mine într-o zi, că voi salva o viață, etc.

| Cameliapantiru a răspuns:

Citesc, ascult muzica preferată, mă uit oa un film, ies în oraș cu prietenii, fac exerciții fizice/alerg, mă joc cu cățelușa mea, prepar desertul meu preferat pentru mine și pentru familia mea.

| Robert160 a răspuns (pentru Cameliapantiru):

Îmi place răspunsul tău și mă bucur dacă poți face asta în realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandindu-ma că vor veni și vremuri mai bune pentru mine și că Dumnezeu mă ascultă atunci când îi cer ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ciocolata

| AlinMrs a răspuns:

Muzica,sport,prieteni, filmulete motivationate etc

| Robert160 a răspuns:

Se ridică singur până la urmă, vine de la sine