| ElenaMaria1 a întrebat:

Cum pot sa fac febra fortat?

31 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Inspiră praf de cretă, mereu funcționează.

| MMihai a răspuns:

La ce îți trebuie asta?
Vrei neapărat să fii bolnavă?

Bula
| Bula a răspuns:

Mananci... creta scolara.
faci o mica febra, de 37-38 grade.

| AlxMro a răspuns:

Daca nu poti sa mananci creta, incearca sa digeri un borcan de smantana gol. 3 zile nu stiu daca mai iesi din "febra".

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da papa creta si ai sa vezi cam cata febra poti face

| Bastet a răspuns:

Tragi cretă pe nas, sau nişte marijuana.

| catalin188 a răspuns:

Masturbeazate

| Șosețică a răspuns:

Mananca creta, o sa te tina o zi febra, chiar daca nu o tratezi...

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Mai bine du-te tu frumusel la scoala.

| OaKi12 a răspuns:

Daca mananaci creta faci febra, numai ca e posibil sa ajungi la spital, sa fie foarte grav, nu te sfatuiesc. Funda te rog.

| Zapa12 a răspuns:

Mananci creta.

| cryingfortheangels a răspuns:

Mananci creta, sau pui termometrul pe calorifer laughing

| BubuLina999 a răspuns:

Mananci creta... chiar functioneazalaughing

| sefwefhiff a răspuns:

Musculara? daca e musculara suprasoliciti muschiul prin orice activitate fizica foarte intensa sau daca te refereai la febra cum e cand esti racita iti recomand caldura mare apoi stai 10 min la aer conditionat sau un ventilator!

| KriSt3n a răspuns:

laughing) daca te referi la febra[nu musculara] eu stiam sa pisezi creta si sa o inghitithinking asta era buna p vremea parintilor mei sa plece de la scoalalaughing Bafta.:*

| bubudeeabubu a răspuns:

Mananci o bucatica de creta si o sa tise faca rau sau te freci tot corpu cu ceapa eu am incercat pe mana si imi frigea mana

| liviu34 a răspuns:

Manci o bucatica mica de creta dar ai grija daca esti sensibila poti sa ajungi la spital eu am patit de aceea iti spun

| Abstract112 a răspuns:

Pai poti manca creta, dar e foarte posibil sa ai mai mult de cat febra.
adica dureri de cap, greata, si poate si diaree

| cristian_2087 a răspuns:

laughing Nu ai cum sa faci fortat febra, Febra apare doar cand ceva este in neregula in organism big grin

| Ioana_8797 a răspuns:

Mananca creeeeeeeeeetaaaaaaaaa de sccccccccccoaaaaaaalaaaaaaaaaaa

| ໓iჯყ a răspuns:

Mai stii vechiul truc cu creta? Chiar functioneaza!

| djsummer a răspuns:

Mananca creta

| Darius7yyoo a răspuns (pentru djsummer):

Eu am mancat azi sa vedem maine ce efect are

| Christine_8758 a răspuns:

Mananci creta, serios iar dupa ca sa nu iti fie rau, bei niste lapte.
Funda?

| Alexandrion1999 a răspuns:

Eu am mancat acu 1 creta si jumatate si cat timp tine aceasta febra?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandrion1999):

Tine 1 zi si isi face efectul in 2 +- 1 ora

| Dianis a răspuns:

Mananci creta. x_x

| Yazzmy a răspuns:

Mananca creta big grin

| Gotonoaga_Dorian_1997 a răspuns:

Pune o picatura de iod pe piine si maninco

| Cristian_Alexandru_Stoica_1995 a răspuns:

Mananca creta in prostiewinking

| annamaryapisik a răspuns:

MANANCI creta