| Zack12338 a întrebat:

Cum să devenim nemuritori?
Cum putem trăi pe pământ?
Hmm deci vreau soluți...
Acept ștință, religie etc. Dar eu nu vreau să fiu nemuritor sufletist și pe pământ în carne și oase
Fără glumă suntem în secolul 21 ștința e avansată etc. deci

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Daca "acepti ștință" și vrei "soluți" acceptă gramatica de bază în viața ta.
Cu ocazia asta îți începi drumul la capătul căreia poate vei afla că secretul vieții veșnice nu se află pe TPU.

De fapt știi ce, nu vreau să trag concluzii pripite. Sunt câțiva useri pe aici care le știu pe toate. Poate unul dintre ei e suficient de generos să împartă cu tine informația asta.

Sănătate și succes. Namaste!

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Nemurirea e un mit, așa ceva e imposibil. Până și universul nostru va muri, va fi distrus și va dispărea într-o zi, ce te face să crezi că tu vei putea trăi mai mult? Orice are un început și un sfârșit, mai ales omul.