| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-ti dai seama daca esti compatibil din punct de vedere sexual cu partenera?
Ma gandesc ca e acelasi lucru ca la temperament? Sdica sa se completeze partenerii unul mai coleric si altul mai timid, este adevarat?

Răspuns Apreciat de Editori

Nu are legătură cu temperamentul neapărat. Are legătură cu aşteptările şi dorinţele pe care le au partenerii. Nu poţi şti (aproape) niciodată dacă există compatibilitate până nu se întâmplă acţiunea. Totuşi în societatea românească actuală vorbitul sau exprimatul dorinţelor sexuale (încă) reprezintă un lucru tabu, în consecinţă aparenţele pot înşela de multe ori.

| anonim_4396 explică:

Interesant cum ai explicat. Da uite faza este ca eu sunt un tip mai timid, si as prefera in pat sa fie ceva gen, ambii sa faca sport, eu fug de tipele timide, si nu as dori ca ea sa stea ca o papusa gonflabila si eu sa fac totul, in viitor zic, pentru ca in momentul de fata nu am experienta aproape deloc.

Cum ţi-am zis, ai grijă la aparenţe. Nu toate tipele timide aşteaptă ca tu să faci totul. Gândeşte-te că romanele erotice sunt citite în proporţie de 90% de fete timide, de exemplu. Multe nu îşi exprimă în mod public dorinţele, dar nu trebuie să mergi pe prima impresie (aproape) niciodată.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu chiar. Îți spune ea, sau te părăsește.

| JicaContra a răspuns:

Aflii in pat, iti garantez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tu esti atras fizic de ea si ea la randul ei e atrasa fizic de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zodiile yoni din hinduism, e complicat si nici eu nu le inteleg prea bine ca nu are cine sa le explice. https://en.wikipedia.org/wiki/Yoni Cauta un calendar daca reusesti sa gasesti (pe telefon aplicatie) si apoi vezi daca se potrivesc zodiile. Zodia "yoni" de la data nasterii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O modalitate e să cauţi pe internet compatibilitatea sexuală dintre zodiile voastre.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt compatibil daca stick-ul intra in port-ul USB corect, daca intra într-un port gresit unde nu pot stoca memoria, (sămânța) atunci nu sunt compatibil.