| perla a întrebat:

Daca a-ti sti ca vine sfarsitul lumii maine /care este ultimul lucru care l-ati face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cine spune ca nu e maine? dar daca eu maine fac saltul cel mare? pentru mine s-a farsit cu lumea nu? de aia trebuie sa traim fiecare zi, ca pe ultima.

25 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

As petrece ultimele clipe cu familia mea draga amintindu-mi de toate intamplarile placute din viata mea si imbratisandu-ma cu perioadele dragi.

| Razvan a răspuns:

Probabil as inchide ochiihee hee

soothe
| soothe a răspuns:

A imbratisa pe cei dragi, am face impreuna o rugaciune si apoi as inchide laptopul sa mai aud o data cum se inchide Windows-ul (unul din tab-uri ar fi TPU)...

| costymaximus a răspuns:

As cheltui toti banii pe distractii(as mai si imprumuta!).

| Caia a răspuns:

Nu as face nimic...
As sta afara sa vad cum arata

| Rukhsandra a răspuns:

As vrea sa vad toate momentele fericite din viata mea...sa le traiesc din nou...ca sa mor fericita tongue

| coosmin24 a răspuns:

As dormi toata ziua.inainte de sfarsit

| anka a răspuns:

M-as intalni cu toti cei dragi si am sta impreuna sa asteptam inevitabilul.

| LittleandLiars a răspuns:

Anunt toate rudele si prieteni apropiatii vecinii blablabla si le spun sa vin la mine pentru a fi toti impreuna big grin
Tu?

| vlad93fcv a răspuns:

Sa ma duc la mormantul tatalui meu si sa. i spun ca il iubesc, ca imi e dor de el si ca probabil ne vom intalni cat de curand.

| demonangel37 a răspuns:

Ultimul lucru pe care l-as face m-as gandi la toti oamenii si as incerca sa le daruiesc iubire tuturor chiar daca timpul este scurt nici o data sa nu uiti de tine si de semenii tai nu? si atunci as fi fericita

| Juliana a răspuns:

Poate as incerca sa uit ca e sfarsitul lumii si m-as comporta ca de obicei...pentru ca nu as vrea sa ma prefac fix pe ultima suta de metri devenind dintr-o data cea mai cealaughing

| nestlebaby a răspuns:

Ultimul lucru? mi-as cere iertare de la toti oamenii ce ii cunosc si m-as duce sa ma spovedesc/impartasesc, apoi mi-as cere iertare de la Dumnezeu pentru pacatele savarsite de-a lungul vietii mele, cu vointa sau cu nestiinta si nu in ultimul rand, mi-as pupa bunicii, parintii, fratii si fetita.

| johnny_1840 a răspuns:

As juca counter strike condition zero in retea, sau gta... a si probabil as zice o rugaciune ceva ca sa ajung si eu in rai. happy

| Danyyyyy a răspuns:

Cred ca mas duce la baiatul pe care il plac. ii voi spune adevarul si cand sa ne sarutam vine sfarsitul lumiilaughing

| vagabontul a răspuns:

In primul rand as sta cu cei dragi mie mai ales prietena mealove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul? Dupa ce imi iau ramas bun de la apropiati, afisez un zambet happy. Sa mor cu zambetul pe buze happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As merge la baiatul de care-mi place si l-as saruta si probabil l-as viola laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi de cate ori am avut de luat aceasta,, decizie`` pe site, am pierdut randul ideilor sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speranta moare ultima deci putin probabil sa faca cineva, "ceva", ca pe "ultimul lucru "!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul lucru si ultimul ar fi sa ma rog.
Sti ca s-a spus mai de mult ca va fi sf lumii in acea seara, eu m-am rugat la Dumnezeu sa aiba mila de noi si dupa m-am culcat ft linistita si de dimineata am intrat pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte importanta py. mine rugaciunea zilnica rugativa mereu lui dzeu. azi iesi din casa si nu stii daca te mai reintorci din pacate s-a intamplat des in nenumeroase famasemenea experiente de viata si mai mult ca oricind lumea ar trebui sa invete sa isi predea viata lor la dzeu.intocmai dupa legea sa astfel incit in momentul in care au parasit aceasta lume sa aiba parte de viata vesnica

| Madeleine94 a răspuns:

Probabil mas duce la baiatul care imi place acum si i-as spune ca vreau sa fim impreunalaughing

| ~< super girl >~ a răspuns:

Mi-as cere iertare de la cel pe care l`am ranit foooarte multsad
sj i`as zice ca inca il mai iubesc`:X

| MâţăCuPurici a răspuns:

M-as ruga dupa aceea ma voi gandi la persoana pe care o iubesc si mas uita pe geam sa vd cum e si in orice caz as plange...