| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai afla ca Maine vei murii, care sunt ultimele lucruri pe care le-ai face astazi?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Beau o doza de Coca-cola si manac o portie de cartofi prajiti

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As pune intrebari de astea pe TPU

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Haha happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Teme nu ai de facut?

| danay72 a răspuns:

M-as asigura ca sunt în relații bune cu Creatorul.

| Lioana a răspuns:

M-as ruga la Dumnezeu pentru cei dragi, le-as spune ca-i iubesc, poate le-as scrie scrisori inspirationale din experienta mea.
Dar nu putem sti care e ultima noastra zi, iar daca stim inseamna ca suntem foarte bolnavi si atunci nu cred ca mai suntem in stare sa facem ce am vrea. E bine sa faci lucrurile pe care vrei sa le faci inainte de ultima zi de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-as asculta pe Chopin pana inchid ochii.

| Ionut524 a răspuns:

AȘ merge la crush și aș sarutao