| fanernest123 a întrebat:

Daca ai muri azi, ce si-ar aminti apropiatii despre tine?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Ca am fost o nebuna muncitoare și visătoare

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numi pasa asta, sa fie sanatosi adica nici mie numi prea pasa in afara de parinti

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De emisiunea ta ochii din umbră kanal D, doar esti Ernest Francisc.

| RAY a răspuns:

Am trait si asta am vazut cine a fost langa mine atunci, nu multi au ocazia asta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca am murit azi.

| Celcestietot a răspuns:

Că am fost o persoană bună cel mai probabil.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ca am fost un idiot care citea din Sfanta Scriptura si le umplea capul cu tot felul de superstitii, speriindui in acelasi timp https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| Justme1997 a răspuns:

Cobea nebuna ca o sa moara singura cu pisici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca mi-au stiut numele si atat, Nimeni cu ma cunoaste cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt bleg si nu imi place munca si dorm mult
Dar ce stiu ei ce inseamna depresia majora. probabil maicamea si ar fi amintit ca insfarsit dupa atatea certuri cu ea si acte de violenta am inceput sa o iubesc cu adevarat si sa fie mandra de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba aia: "despre morți,... numai de bine"...

| shu7e a răspuns:

Ar fi probabil unul doi care m-ar injura. Multora nu le-ar pasa. Si-mi place sa cred ca multi ar avea o vorba buna de zis

| khhbshdg a răspuns:

Doar numele